Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Halil Eldemir, Pazaryeri ilçesinde vatandaşlarla bir arya geldi

BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Halil Eldemir, Pazaryeri ilçesinde vatandaşlarla bir arya geldi.

Eldemir, Belediye Kültür Merkezi Salonu'nda, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yapılan hizmetlerin fazlasını AK Parti hükümeti döneminde Bilecik'e ve ilçelerine yapıldığını belirterek, sağlık, ulaşım ve eğitimde alanında başarılar elde ettiklerini bildirdi.

Halkın daha iyi yaşaması için her alanda büyük gelişmeler elde ettiklerini anlatan Eldemir, şöyle konuştu:

"Bu çalışmaları halkımızın tam desteği sayesinde gerçekleştirdik. Ülkemizde her iki kişiden biri bizi destekliyor. Biz kerameti kendinden bilen kadrolar değiliz, biz milletimiz destek verdiği, güvendiği her geçen gün teveccüh gösterdiği için iktidardayız. Ne aldanan, ne aldatan bir parti olmadık, olmayacağız. Birilerinin inandırıcılığı olmadığı için yaptığı veya vadettiği şeyleri noterden tasdik alma ihtiyacı hissediyor. Bizim böyle şeylere ihtiyacımız yok. Millet bize güveniyor, bizde milletimize güveniyoruz. Milletimiz boş vaatler artık itibar etmiyorlar. Projelendirenlere, projelerini sonuna kadar takip edenlere, kendine hizmet edenlere itibar ediyor, onların sözüne güveniyor bunun için her geçen gün desteğimiz artıyor. Artık darbecilere, muhtıracılara, bölücülere bu millet prim vermiyor, vermeyecektir. AK Parti bu yüzden dimdik ayaktadır. Muhalefet partilerine bakın tek bir icraattan bahsetmiyorlar sadece iftira kampanyası yapıyorlar. Ama AK Parti Türkiye'nin her yerinde dimdik ayaktadır ve her noktasına hizmet götürmektedir."

Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın da gelişmelerinin ve hızlı kalkınmanın verecekleri güçlü desteğe bağlı olduğunu söyledi.