Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- CHP Bilecik Milletvekili Adayı Tüzün, Gölpazarı ilçesinde muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi

BİLECİK (AA) - CHP Bilecik Milletvekili Adayı Yaşar Tüzün, Gölpazarı ilçesinde muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi.

Tüzün, Belediye Düğün Salonu'nda, köy ve mahalle muhtarları ile sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığı toplantıda, ilçenin Bilecik siyasetinde önemi ve değerinin ayrı bir yerinin bulunduğunu belirterek, ilçenin son yıllarda güç kaybetse de kendi içinde yaptığı ve büyüttüğü değerlerin Gölpazarlı olmanın onurunu, mutluluğunu yaşayan insanlar olduğunu söyledi.

7 Haziran seçimlerinin köprüden önceki son çıkış olduğunu ve herkese büyük sorumluluklar düştüğünü ifade eden Tüzün, şöyle konuştu:

"7 Haziranın önemini köyünüzde veya mahallenizde paylaşın. 13 yıldır iktidarın yaptıkları var, onlara teşekkür ediyoruz. Ama 13 yıldır iktidar döneminde mutlu olan kesim yüzde 10, yüzde 90'nı mutsuz, umutsuz ve yoksullaştı, işsiz kaldı. Bu kesim şu anda mutsuzluğunu sandığa giderek hesap sormalıdır. Türkiye açısından birçok program ve projelerimiz var. Vatandaşlarımızın sorununu çözecek, vaatleri ile projeleri ile hazırlıklı Türkiye'de bir tek siyasi parti var o da CHP'dir. Bu güne kadar CHP'sine oy vermemiş bütün yurttaşlarımızdan destek, katkı ve oy istiyorum. Çünkü biliyorum ki, biz parlamentoda CHP'sinin iktidar olduğu bir parlamentoda, mutlaka bu güne kadar yapılamayanları ve eksikleri tamamlamaya huzurunuzda namus ve şeref sözü veriyorum. Yaşanacak bir Türkiye'yi hep birlikte kurup, devletin bütçesini, kaynaklarını 70 milyon olarak paylaşmak istiyoruz."