Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından yürüyüş ve miting düzenlendi

BİLECİK (AA) - Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından yürüyüş ve miting düzenlendi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü önünden başlayan yürüyüşe, AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, Milletvekili adayları Halil Eldemir ve Ramazan Kurtulmuş, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti İl Başkanı Kadir Bayraktar, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile partililer katıldı.

Eldemir, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, 2002 yılında millete hizmetkar olmak için yola çıktıklarını belirterek, Türkiye 'nin değişerek geliştiğini söyledi.

Söyleyecek sözü olmayanların ve Türkiye için projesi olmayanların laf ürettiğini dile getiren Eldemir, "Onlar laf üretir, AK Parti yapar. Çok şükür yaptıklarımız ortada. Bizden önce Bozüyük'te doğalgaz, TOKİ, hızlı tren, fakülte var mıydı? Bizden önce Eskişehir'e, Kütahya'ya, Bilecik'e, İstanbul 'a duble yoldan gidebiliyor muyduk? Yaptığımız her şeyi, siz destek verdiniz de yaptık" diye konuştu.

Kurtulmuş da "Bozüyüklü milliyetçi kardeşlerime sesleniyorum. Milliyetçilik, nutuk atmakla, el hareketi yapmakla olmuyor. Milliyetçilik, Bozüyük'ü tekrar imar etmekle oluyor. Bırakın artık inadı gelin, Bozüyük milliyetçiliği yapalım" dedi.

Öte yandan AK Parti yürüyüşü esnasında, MHP seçim bürosu önünde bir grup, yürüyüş yapan gruba arkalarını dönerek bozkurt işareti yaptı.