Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- CHP Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, ilçe teşkilatı tarafından yürüyüş ve miting düzenledi

BİLECİK (AA) -  Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, CHP İlçe Teşkilatı tarafından yürüyüş ve miting düzenlendi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü önünden, Cumhuriyet Meydanı'na kadar yapılan yürüyüşe, CHP Bilecik Milletvekili adayları Yaşar Tüzün ve Cağatay Karaahmet, İl Başkanı Şinasi Çetinkaya ve İlçe Başkanı İhsan Esel ile partililer katıldı.

Tüzün, yürüyüşün ardından yaptığı konuşmada, CHP olarak iktidar ve insan odaklı bir program ve seçim vaatlerinde bulunduklarını belirterek, Türkiye 'de yoksulluğu bitireceklerini, yolsuzluğu sonlandıracaklarını ve yasakları kaldıracaklarını söyledi.

8 Haziran sabahı halkın iktidarını kuracaklarını anlatan Tüzün, "Bozüyük kuruluşun ve kurtuluşun merkezi. CHP iktidarında vereceğim ilk kanun teklifi Metristepe'nin milli park ilan edilmesi olacaktır. CHP iktidarında bütün vatandaşlarımıza aynı yakınlıkta ve uzaklıkta olacağız. Bizleri 4 yıldır temsil eden Fahrettin Poyraz ve Bahattin Şeker'e teşekkürlerimi sunuyorum. Onlar 3 dönem milletvekili yaptılar. Şimdi onların veda tarihi. Halkın iktidarına ihtiyaç var. Bizleri ayrıştıran, bölen ve ötekileştiren siyasi zihniyete son vereceğiz" dedi.