Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Bilecik Milletvekili Eldemir: "Seçim beyannamesinde yer alan reformların, vaatlerin ve projelerin karşılığı ve nasıl yapılacağı önemli"

BİLECİK (AA) - AK Parti  Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, "Seçim beyannamesinde yer alan reformların, vaatlerin ve projelerin karşılığı ve nasıl yapılacağı önemli" ifadesinde bulundu.  

Eldemir, Kent Ormanı'nda AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan "Seçim beyannamesi" tanıtım toplantısında, taahhüt edilen vaatlerin veya projenin belirli bir hesapla ve analizle yapıldığını söyledi

Seçim beyannamesinin açıklanmasının ardından olumlu tepkiler aldıklarını bildiren Eldemir, "Bunun neticesinde milletçe hep birlikte kazanmış olacağız. Seçim beyannamesinde yer alan reformların, vaatlerin ve projelerin karşılığı ve nasıl yapılacağı önemlidir" dedi.

AK Parti Bilecik İl Başkanı Kadir Bayrak, ikinci sıra milletvekili adayı Ramazan Kurtulmuş, Belediye Başkanları, il ve ilçe teşkilatları ile yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantı, seçim beyannamesi sunumunun yapılmasıyla sona erdi.