Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- MHP Bilecik milletvekili adayları Ahmet Murat Köftecioğlu ve Ahmet İşlek, Gölpazarı ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu

BİLECİK (AA ) - MHP Bilecik milletvekili adayları Ahmet Murat Köftecioğlu ve Ahmet İşlek, Gölpazarı ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Köftecioğlu, MHP Bilecik İl Başkanı Ahmet Gürses, İlçe Başkanı Levent Bilir ve partilerle birlikte, esnaf ziyaretinde yaptığı açıklamada, 1 Kasımda Türkiye 'nin geleceğinin söz konusu olduğunu söyledi. 

Terör belasından kurtuluşun tek adresin MHP olduğunu ifade eden Köftecioğlu, "Tek başına iktidarında güzel günlerin bekleyeceği ve güzel bir Türkiye oluşacaktır, birlikte el ele kenetlenmek mecburiyetimiz vardır. Bu nasıl ki 1999 koalisyon döneminde MHP terörün bitmesine vesile olduysa,  biz aynı heyecanla yine terörü bitirme noktasında da gayretimiz olacaktır. Yeter ki, halkımız bizi iktidara taşısın, bizlere gereken desteği versin" dedi. 

Köftecioğlu, Gölpazarı'nı dışarıya nüfus veren ilçe değil, dışarıdan göç alan ilçe konumuna getirmeye çalışacaklarını sözlerine ekledi.