Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Bilecik Milletvekili Eldemir, Gölpazarı ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu

BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Gölpazarı ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Eldemir, AK Parti İlçe Başkanı Semih Yavuz ve partililerle birlikte esnaf ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçimlerinin ardından hükümet kurulamadığını ve 1 Kasım'da tekrar seçime gittiklerini anımsattı.

Seçime giderken son günlerde yaşanılan terör olaylarının Türk milletini derinden yaraladığını ifade eden Eldemir, şöyle konuştu:

"Saldırılar ve terör eylemleri hiçbir zaman bir gruba, partiye yapılmış değildir, bunları milletimize top yekün bir saldırı olarak kabul etmek, devletimize bir saldırı olarak görmemiz lazım. Hep birlikte inadına milletin birliği ve beraberliği için siyaset diyeceğiz. Bu noktada hep birlikte beraber olacağız. Bu seçimlerin tekrar istikrarın ve Türkiye 'nin huzurunun, teminatın habercisi olarak düşünüyoruz. Milletimiz her zaman 7 düvel ile mücadele etmesini bilmiştir, bize düşen millet olarak hep birlikte beraberlik içerisinde 81 vilayetimizle, 780 bin kilometrekaremizle ve 78 milyonla kardeşliğimizi unutmamak, bir ve beraber olmak. Her şeyin reçetesi sandıktır, millettir, biz sahada çalışmalarımızı yapıyoruz, tek başına iktidara en yakın partiyiz bunun için uğraşıyoruz. Tek başına 1 Kasım'da iktidara gelip istikrar içerisinde Türkiye'yi daha önceki beyannamelerimizle, 2023 hedeflerimize ülkemizi hep birlikte ulaştıracağız. Seçim beyannamemiz, milletimiz tarafından teveccüh gördü, bunu da sahada görüyoruz."