Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz: "1 Kasım seçimlerinden sonra güçlü Türkiye'nin inşası için biz gençlere büyük rol düşmektedir"

BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, 1 Kasım seçimlerinden sonra Türkiye'nin inşası için gençlere büyük rol düştüğünü bildirdi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, AK Parti'nin iktidara geldiği günden itibaren gençliğe yönelik hizmetlerin bütüncül bir yaklaşımla sunulması ve yaygınlaştırılması amacıyla büyük ve köklü yeniklere imza attığını kaydetti.

Cumhuriyet tarihinin en çok üniversite kuran iktidarı olarak eğitim almamış hiçbir gencin kalmamasını hedeflediklerini belirten Yılmaz, şunları ifade etti:

"1 Kasım genel seçimlerinden sonra güçlü Türkiye'nin inşası için biz gençlere büyük rol düşmektedir. Bunun önemine ve önemliliğine inanan partimizin önümüzdeki dönemde de biz gençler için yatırımları eğitimden istihdama, karar alma süreçlerinden sosyal politikalara, kültürel faaliyetlerden yenilikçiliğe kadar her alanda öncelikli hedef grup olmaya devam edecektir. Biz Türkiye'yiz, biz Türkiye gibi büyük bir sevdayı yüreğinde taşıyan gençleriz. Biz bu ülkenin ne sadece dünü, ne de sadece yarınıyız, biz Türkiye'nin bugünüyüz. Bizler sahip olduğumuz birikimle, eğitimle, yeteneklerimizle, enerjimizle, dinamizmimizle, bu topraklara duyduğumuz aşkla, sevgiyle, bağlılıkla ülkemize ve dünyamıza katabileceklerimizin farkındayız."