Gölpazarı Belediye Olağan Meclis Toplantısı yapıldı

Gölpazarı Belediye Olağan Meclis Toplantısı yapıldı
Gölpazarı Belediye Olağan Meclis Toplantısı yapıldı
BİLECİK (AA) - Gölpazarı Belediyesi nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı başkanlığında yapıldı.Belediyede...

BİLECİK (AA) - Gölpazarı Belediyesi nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı başkanlığında yapıldı.

Belediyede gerçekleştirilen toplantıda, encümen, plan ve bütçe komisyon ve imar komisyon üyesi seçimi ile atık su ücret tarifesi ve belediyenin 2014 yılı faaliyet raporu görüşülerek oy birliğiyle kabul edilirken, alınan otobüsün kültürel faaliyetlerde kullanılmasına karar verildi.

Kazıcı, 5 gündem maddesinin oy birliğiyle kabul edildiğini belirterek, şunları kaydetti:

"1 yıllığına görev yapacak iki encümen üyesi seçimi gizli oylama ile diğer plan ve bütçe komisyonunda görev yapacak 3 CHP , 2 AK Parti 'den olmak üzere 5 üye, imar komisyonuna 2 CHP, 1 AK Parti 'den olmak üzere 3 komisyon üye seçimi açık oylama yapıldı. Diğer madde atık su tarifelerinin görüşülmesi, mart ayı meclisimizde tarife komisyonuna havale edilmişti. Tarife komisyonu bir aylık çalışmalarını hazırladı, mümkün olduğunca vatandaşlarımıza ekonomik olarak yük olmasın istedik. Bu ücretleri almamız gerekiyor, metre küp başı 35 kuruş ücreti belirledik. Belediye Başkanının 2014 yılı faaliyet raporunun görüşülmesinde, benim yerime Başkan Yardımcısı Ziyaattin Özyavuz başkanlığında faaliyet raporu okundu ve gündemde bulunan tüm maddeler oy birliği ile kabul edildi. Yeni aldığımız otobüsümüzün plaka, ruhsat işlemleri tamamlandı, biraz teknolojik ilaveleri tamamlandıktan sonra, belediyemizin kültürel etkinliklerinde kullanmak istiyoruz."