Gölpazarı Kaymakamı Taşkaya, tekvandocularla buluştu

Gölpazarı Kaymakamı Taşkaya, tekvandocularla buluştu
Gölpazarı Kaymakamı Taşkaya, tekvandocularla buluştu
BİLECİK (AA) - Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde, Kaymakamı Celalettin Taşkaya, tekvando kursuna katılan sporcularla bir araya geldi.Kütüphane Spor...

BİLECİK (AA) - Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde, Kaymakamı Celalettin Taşkaya, tekvando kursuna katılan sporcularla bir araya geldi.

Kütüphane Spor Salonu'nda, Garnizon Komutanı Jandarma üsteğmen Mehmet Dinç, Emniyet Amir vekili Başkomiser Öner Sevük ve daire müdürleri ile usta öğretici İsmail Altunışık ve kursiyerlerin katıldığı yemekte, ilçe spor salonunun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden haziran ayında devir alınacağını ve bakımı yapıldıktan sonra ağustos ayından itibaren spor faaliyetlerinin yapılacağını söyledi.

Bir öğrencinin hem spor yapıp hem de okumasının engel olmadığını ifade eden Taşkaya, şöyle konuştu:

"Spor yapmak derslere engel değildir. Planlı bir şekilde çalışıldığı zaman ikisi de bir arada götürülebilir. Türk toplumunda en büyük sıkıntı plansız yaşamaktır. Tembel adamların başarılı olduğu görülmemiştir. Dünyanın en az kitap okuyanı biziz, çünkü hiçbir alanda bir planımız yok. Vatana millete faydalı birer fert olun ve her gittiğiniz yerde de bu inancınızı kaybetmeyin, iyi birer fert olarak yetişin. Kaliteli bir yapmak için bir meseleyi dert edinmek, istemek ve istekli olmak gerek, kaliteli bir iş ortaya koymanın yolu bu."

Konuşmanın ardından kursiyerler tekvando gösterisi sundu.


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  spor

  ,

  kitap

  ,

  Daire

  ,

  ilçe

  ,

  ağustos

  ,

  jandarma

  ,

  ,

  zaman

  ,

  emniyet