Gölpazarı Kaymakamı Taşkaya'ya veda

Gölpazarı Kaymakamı Taşkaya'ya veda
Gölpazarı Kaymakamı Taşkaya'ya veda
- İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle Elazığ'ın Alaçakaya ilçesine atanan Gölpazarı Kaymakamı Celalettin Taşkaya'ya veda yemeği düzenlendi

BİLECİK (AA) - İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle Elazığ'ın Alaçakaya ilçesine atanan Gölpazarı Kaymakamı Celalettin Taşkaya'ya veda yemeği düzenlendi.

Taşkaya, Belediye Düğün Salonu'nda, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Dinç, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Cumhuriyet savcısı Yavuz Otur, Emniyet Amir  Vekili Başkomiser Öner Sevük, daire müdürleri ve muhtarlar ile vatandaşların katıldığı programda, vedaların her zaman duygulandırıcı olduğunu, 10 ay önce geldiği ilçeyi sevdiğini söyledi.

Gölpazarı'na gelişinin de gidişinin de erken olduğunu ifade eden Taşkaya, "Burada mesai arkadaşlarımızla, vatandaşlarımızla, siyasetçilerimizle güzel bir ortam oldu. Ben birlik ve beraberliğinizin devam etmenizi temenni ediyorum. Birlik ve beraberliğiniz olduğu süre içerisinde güzel şeyler olur, birlik ve beraberliğiniz ne zaman bozulursa, o zaman Gölpazarı'nın kaybettiği noktadır diyebilirim" dedi.

Kazıcı da yaklaşık 10 ay ilçede görev yapan Taşkaya'nın büyük katkılar sunduğunu ve çalışmaktan ayrıca mutlu olduğunu belirterek, bundan sonraki görevinde başarılar diledi.

Konuşmaların ardından Kazıcı ve Cumhuriyet savcısı Otur, Taşkaya'ya çeşitli hediyeler verdi.