Gölpazarı'nda AK Parti teşkilatlarında bayramlaşma

Gölpazarı'nda AK Parti teşkilatlarında bayramlaşma
Gölpazarı'nda AK Parti teşkilatlarında bayramlaşma
BİLECİK (AA) - Gölpazarı'nda AK Parti bayramlaşma töreni düzenledi.AK Parti Gölpazarı İlçe Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde AK Parti...

BİLECİK (AA) - Gölpazarı'nda AK Parti bayramlaşma töreni düzenledi.

AK Parti Gölpazarı İlçe Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, koalisyon çalışmaları için uzlaşma gayreti içinde olduklarını belirtti.

AK Parti olarak iktidar sorumluluğunu üzerlerinde hissettiklerini belirten Eldemir, şunları söyledi:

"Eğer koalisyon kurulur ve hükümete devam edersek, bu işin bir alternatifi, diğeri de bazen siyasi partilerimizin AK Parti ile koalisyon yapma konusunda bir takım sözleri açıklamaları oluyor, bunlara da üzülüyoruz. Bizim arzumuz isteğimiz milletimizi daha ileriye götürecek bir kadro oluşup koalisyonla bu işin devam edilmesi ama koalisyon olmayacaksa biz milletin hakemliğine her zaman güvenmiş partiyiz, yine milletimize döner siz taktir edin gereğini de yapın diye milletimize tekrar döneriz. İnşallah bu günlerde böyle manevi iklimin arkasından insanlar birbirlerine karşı daha müsamahakar daha hoş görülü olduğu zamanda da devletimizin daha ileriye gitmesi açısından bir netice elde edilir diye ümit ediyoruz."

Bayrama törenine AK Parti Bilecik İl Başkanı Kadir Bayrak, İlçe Başkanı Semih Yavuz, Gölpazarı İl Genel Meclis Üyesi Ali Şenel ve partililer katıldı.