Gölpazarı'nda "kepçe operatörlüğü" sertifika töreni

Gölpazarı'nda "kepçe operatörlüğü" sertifika töreni
Gölpazarı'nda "kepçe operatörlüğü" sertifika töreni
BİLECİK (AA) - Gölpazarı Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğince açılan "kepçe operatörlüğü" kursunu başarılıyla tamamlayan 19...

BİLECİK (AA) - Gölpazarı Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğince açılan "kepçe operatörlüğü" kursunu başarılıyla tamamlayan 19 kursiyere sertifikaları düzenlenen  törenle verildi.

Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Belediye Toplantı Salonu'ndaki sertifika töreninde, kursiyerlerden almış oldukları sertifikaların, kağıt parçası olarak kalmamasını isteyerek, kendini geliştirmek isteyen kursiyerlerin boş kaldıkları zamanlarda belediyenin iş makinesini kullanabileceklerini söyledi.

Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Acar da "Okullar hayat olsun" projesi kapsamındaki çalışmalara önem verdiklerini, hem iş istihdamı hem de meslek eğitim edindirme kursları açısından bakanlığın üzerinde durduğunu bildirdi.

Konuşmaların ardından Kazıcı, Acar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Yıldız, Emniyet Amir Vekili Başkomiser Öner Sevük ve beraberindekiler, sertifikalarını verdi.


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  hayat

  ,

  Belediye

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  ,

  emniyet