Gölpazarı'nda öğrenci velilerine film gösterisi

Gölpazarı'nda öğrenci velilerine film gösterisi
Gölpazarı'nda öğrenci velilerine film gösterisi
BİLECİK (AA) - Gölpazarı Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi tarafından velilere film gösterisi etkinliği düzenlendi.Türk Dili Edebiyat öğretmeni Alime...

BİLECİK (AA) - Gölpazarı Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi tarafından velilere film gösterisi etkinliği düzenlendi.

Türk Dili Edebiyat öğretmeni Alime Nihan Atabek, okulun salonundaki etkinlikte, velileri daha yakından tanımak istediklerini, çünkü ortak amaçlarının aynı olduğunu söyledi.

Öğrencilerin başarısını yakalayabilmesi adına süreci birlikte omuzlamaları gerektiğini anlatan Atabek, "Her ne kadar boyları uzasa da aslında bunlar çocuk ve her çocuk ilk önce sınır ister. Eğer biz sınırı birlikte çizer ve uygularsak o zaman hem geleceklerini hem de birey olmaları için gerekli gelişim zeminini birlikte hazırlamış oluruz. Öğrenci ile okul arasındaki bağ sizlersiniz. Bizler zaten buradayız, sizi de bu süreçte aktif olarak yer almanız için davet ediyoruz. Gelin el ele verelim ve gençlerin okulu benimsemesini sağlayalım" dedi.

Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Ümmühan Sadak da sorunları beraberce ortaklaşa çözümü adına bu tür organizasyonlara katkı sağlanmasını istedi.