Hakkari'deki terör saldırısı

Hakkari'deki terör saldırısı
Hakkari'deki terör saldırısı
- Bozüyük Belediye Başkanı Bakıcı, başsağlığı mesajı yayımladı

BİLECİK (AA) - Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesindeki terör örgütü PKK 'nın saldırısında şehit düşen askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.

Bakıcı, mesajında, hain saldırının Türk milletinin yüreğini yaktığını, saldırıda şehit düşen şehitlerin acısını aileleriyle birlikte derinden hissettiklerini belirtti.

Ülkenin bütünlüğüne, milletin birlik ve beraberliğine, huzuruna, barışına gölge düşürmek isteyen ve istikrarlı büyümesini bozmak amacıyla gerçekleştirilen hain saldırıların hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını ifade eden Bakıcı, şunları kaydetti:

"Terör ve terörden beslenenler dünyanın hiçbir yerinde istediğini elde edememiş, bundan sonra da elde edemeyecektir. Türk milleti nasıl ki, vatanını dün korumuş, Kurtuluş Savaşı'nda verdiği büyük mücadele ile işgalcileri bozguna uğratmış ise yine aynı inanç ve vatan sevgisi ile kahraman ordumuz ve güvenlik güçlerimiz bu hain ellerin çabalarını boşa çıkaracak ve onları bozguna uğratacaktır. Milletimiz geçmişte olduğu gibi bundan sonrada acılarını birlikte paylaşarak azaltacak, mutluluklarını ve sevinçlerini beraber yaşayarak çoğaltacak, mutlu müreffeh ve büyük Türkiye paydasında birleşerek büyümeye devam edecektir. Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğimize, demokratik yaşama ve geleceğimize yönelik bu hain saldırıları kınıyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum."