MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı'na doğru

MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı'na doğru
MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı'na doğru
BİLECİK (AA) - MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı'nını 18 Ocak'ta yapılacak Genel Kurulu, Mustafa Aydemir aday olduğunu bildirdi.Aydemir, yaptığı...

BİLECİK (AA) - MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı'nını 18 Ocak'ta yapılacak Genel Kurulu, Mustafa Aydemir  aday olduğunu bildirdi.

Aydemir, yaptığı yazılı açıklamada, Bilecik'in ve ülkenin sancılı günlerinde MHP'ye ve ülkücülere ihtiyaç olduğunu belirterek, inançlı, kararlı ve kendinden emin kadroların görev başında olması gerektiğini kaydetti.

Hareketin bayrağını daha yükseğe çıkarmak için göreve talip olduğunu ifade eden Aydemir, şunları belirtti:

"Bu çileli ve onurlu göreve çalışma arkadaşlarım ile talibim. Yıllardır içinde olduğum bu kutlu yolda bana güvenen ve inanan milliyetçi davaya gönül vermiş partililerimin önüne Merkez İlçe Başkanı adayı olarak çıkıyorum. Bu onurlu harekette ilçe yöneticiliği, il yöneticiliği ve son olarak da il başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. Partimizi Bilecik'te getirdiğimiz ana muhalefet seviyesinden iktidara taşıma hesapları yapıyoruz. Bilecik halkının güvenini kazanan partimizi daha ileri hedeflere, birlik ve beraberlik ortamını yeniden oluşturmak için adayım."