Okul sanayi iş birliği toplantısı

Okul sanayi iş birliği toplantısı
Okul sanayi iş birliği toplantısı
- Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bilecik'te faaliyet gösteren sanayi kuruluşları arasında "Okul sanayi iş birliği toplantısı" düzenlendi.

BİLECİK (AA) - Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bilecik'te faaliyet gösteren sanayi kuruluşları arasında "Okul sanayi birliği toplantısı" düzenlendi.

Bilecik Organize Sanayi Sitesi'nde özel bir firmanın toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda, özel sektörde faaliyet gösteren sanayi kuruluşları temsilcilerine, iş sağlığı ve iş güvenliği, stajyer öğrenci eğitimi ve ustalık belgesi konularında bilgiler verildi.

Bilecik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celalettin Tospatlı, "Son yıllarda özellikle hayat boyu öğrenmeyle birlikte mesleki eğitim oldukça önem kazandı. İşletmelerde mesleki eğitimin yapılması noktasında halk eğitim müdürlüklerine büyü görevler verildi" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından soru cevap bölümünde, belirlenen konular hakkında bilgi alış verişi yapıldı.

Toplantıya, Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Yücel Gürsoy, Bilecik 1. Organize Sanayi Bölge Müdürü Mustafa Ünal, Yerel Projeler koordinatörü Celali Yılmaz ve sanayi işletmeleri temsilcileri katıldı.


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  Anadolu

  ,

  hayat

  ,

  Öğrenci

  ,

  Okul

  ,

  sanayi

  ,

  eğitim

  ,