OPET'in "Temiz Tuvalet Tırları" Bilecik'te

OPET'in "Temiz Tuvalet Tırları" Bilecik'te
OPET'in "Temiz Tuvalet Tırları" Bilecik'te
BİLECİK (AA) - OPET'in temiz ve sağlıklı bir toplum hedefiyle başlattığı "Temiz Tuvalet" kampanyası kapsamında oluşturulan "Temiz Tuvalet Tırları"nın...

BİLECİK (AA) - OPET'in temiz ve sağlıklı bir toplum hedefiyle başlattığı "Temiz Tuvalet" kampanyası kapsamında oluşturulan "Temiz Tuvalet Tırları"nın yeni rotası, Bilecik oldu. 

Bilecik'teki tüm OPET istasyonlarını ziyaret eden OPET temiz tuvalet konvoyu hem malzeme tedariki yaptı hem de sürücülere "temizlik ve hijyen" kurallarına yönelik bilgilendirici broşür ve temizlik kitleri dağıttı.

Türkiye 'nin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi kapsamında iki ayrı rota üzerinden yola çıkan "OPET temiz tuvalet tırları", 3 ay içerisinde yaklaşık 10 bin kilometre yol yaparak, 30 şehirde 180 istasyonda hizmet verecek.

OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, projeyle 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini bildirdi.

Tuvaletlerin, bir ülkenin medeniyet göstergesi olduğunu anlatan Öztürk, şunları kaydetti:

"Kampanyamız, bizim temiz ve sağlıklı toplum yaratma mücadelemizdir. Temiz tuvalet kampanyasını kendi istasyonlarımızda uygularken, 6 milyon kilometre yol kat ettik. Köy ve beldelerde halka, okullarda öğretmen ve öğrencilerimize seminerler verdik. OPET ve TSE işbirliğiyle halka açık tuvaletler için belirlenen standartların da İçişleri Bakanlığınca iş yeri ve restoran tuvaletleri dahil olmak üzere zorunlu kılınmış olması, OPET'in bu konudaki başarısını teyit ediyor. Sağlıklı bir gelecek için projemizi yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Sektörümüzde 9 yıldır kesintisiz, müşteri memnuniyeti en yüksek marka seçilmemizde de bu kampanyamızın önemli etkisi olmasından memnuniyet duyuyoruz."