Osmaneli'de "zenginleştirilmiş kütüphane" açılışı

Osmaneli'de "zenginleştirilmiş kütüphane" açılışı
Osmaneli'de "zenginleştirilmiş kütüphane" açılışı
BİLECİK (AA) - Bilecik'in Osmaneli  ilçesinde, "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında, "Zenginleştirilmiş kütüphane" açıldı.Atatürk Ortaokulu'ndaki...

BİLECİK (AA) - Bilecik'in Osmaneli  ilçesinde, "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında, "Zenginleştirilmiş kütüphane" açıldı.

Atatürk Ortaokulu'ndaki açılışa, Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, AK Parti İlçe Başkanı Yalçın Karaca, öğretmen ve öğrencilerin yanı sıra veliler katıldı.

Okul Müdürü Arif Elmas, Milli Eğitim Bakanlığının başlattığı 'Okullar hayat olsun' projesi kapsamında kurulan zenginleştirilmiş kütüphanenin açılışını gerçekleştirdiklerini anlatarak, "Kütüphanemiz zengin kitap içeriği ve internet imkanı ile öğrencilerimize, velilerimize ve mahalle halkına hizmet edecek. Öğrencilerimiz burada hem teknolojiyi kullanacak hem de kitaplar ile iç içe olacak. Böylece okullar eğitim öğretimin dışında velilerin, öğretmenlerin ve öğrenciler için birer eğlenme ve dinlenme aktivitelerinin yapıldığı yer olacaktır" diye konuştu.

Konuşmanın ardından Çakıcı ve beraberindekiler, kütüphanenin açılışını yaparak, bilgi aldı.