Osmaneli'nde öğrenci servisi sürücülerine eğitim

Osmaneli'nde öğrenci servisi sürücülerine eğitim
Osmaneli'nde öğrenci servisi sürücülerine eğitim
BİLECİK (AA) - Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından "Öğrenci taşıma uygulaması" kapsamında görevli araç...

BİLECİK (AA) - Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından " Öğrenci taşıma uygulaması" kapsamında görevli araç sürücülerine eğitimi programı düzenledi.

Osmaneli  Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Salonu'nda verilen eğitime, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Çeşmeci, Minibüsçüler Odası Başkanı Serkan Gür ve emniyet müdürlüğü personeli ile servis sürücüleri katıldı. İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ile Şoförler ve Otomobilciler Odası sunum yaparak programa katkıda bulundu.

Çeşmeci, servis sürücülerinin tecrübeli şoförler olduğunu belirterek, "Şoförler odası olarak gerekli denetimlerimizi yapıyoruz varsa hataları uyarıyoruz. Hizmetin en iyisini sunmaya çalışıyoruz" dedi.      

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü personeli de kılık kıyafet, araç içerisinde hal ve hareketler, trafik kanunları gibi konularda bilgi verdi.