Osmaneli'nde "Veliler sınıflarına sahip çıkıyor" projesi

Osmaneli'nde "Veliler sınıflarına sahip çıkıyor" projesi
Osmaneli'nde "Veliler sınıflarına sahip çıkıyor" projesi
BİLECİK (AA) - Osmaneli ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Veliler sınıflarına sahip çıkıyor" projesine katkıda bulunan...

BİLECİK (AA) - Osmaneli ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Veliler sınıflarına sahip çıkıyor" projesine katkıda bulunan öğretmen ve velilere belgeleri verildi.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ve diğer ilgililerle birlikte projenin uygulandığı Balaban İlkokulu'nda incelemede bulunarak, öğrencilerle sohbet etti.

Belediye Sürekli Eğitim Merkezi'nde devam eden kursları ziyaret eden ve usta öğreticilerden bilgi alan Vali Nayir ve beraberindekiler, daha sonra Halk Eğitim Merkezi'nde "Veliler sınıflarına sahip çıkıyor" projesi belge dağıtım törenine katıldı.

Projeye katkı sağlayan öğretmen ve öğrencilere sertifikaları verilirken, Vali Nayir, Sırbistan'ın Zrenjanin kentinde, 5-6 Aralık'ta düzenlenen 17. Balkan Tekvando Şampiyonası'nda genç bayanlar 44 kiloda altın madalya alan Pelin Yıldız ve Almanya'da düzenlenen Almanya Açıkta 44 kiloda 3. olan Sueda Onat ile antrenör Mesur Düş'e başarı belgesi ve hediyelerini verdi.