Pazaryeri ve Bozüyük Taşıyıcılar Kooperatifleri dostluk yemeği

Pazaryeri ve Bozüyük Taşıyıcılar Kooperatifleri dostluk yemeği
Pazaryeri ve Bozüyük Taşıyıcılar Kooperatifleri dostluk yemeği
BİLECİK (AA) - Pazaryeri ve Bozüyük Taşıyıcılar Kooperatifleri arasındaki anlaşmazlığın sağlanması amacıyla dostluk yemeği düzenlendi.Pazaryeri...

BİLECİK (AA) - Pazaryeri ve Bozüyük Taşıyıcılar Kooperatifleri arasındaki anlaşmazlığın sağlanması amacıyla dostluk yemeği düzenlendi.

Pazaryeri Kaymakam Vekili Kadir Apaydın, Belediye Kültür Sitesi'nde, Pazaryeri Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından düzenlenen dostluk yemeğinde, kooperatiflerin ortak bir noktada buluşarak anlaşma sağlamalarından dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, kazan formülü ile herkesin kazanacağını söyledi.

Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın da tarafların anlaşmalarından duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Bozüyük ile Pazaryeri ayrılmaz bir parça. Bozüyük'te yaşayan 15 bin Pazaryerili hemşerimiz var. Bu sebepten bizler Bozüyüklülerle birlik ve beraberliğimizi devam ettirmek zorundayız. İnşallah bu birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi bundan sonra daha güzel bir şekilde yürüteceğiz" dedi.

Pazaryeri ve Bozüyük kooperatifleri arasında peron ve yolcu konularındaki sıkıntıların, Bozüyük ve Pazaryeri Kaymakamları, Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının devriye girmesi sonucu çözüldüğü öğrenildi.

Dostluk yemeğine, Garnizon Komutanı İlhan Canseven, Emniyet Amiri Ufuk Karabudak, Bozüyük Belediye Başkan Yardımcıları Ali Avcıoğlu ve Mustafa Yürükçü, Bozüyük Pazaryerililer Dernek Başkanı Ali Şahinoğlu, Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, Pazaryeri ve Bozüyük Taşıyıcılar Kooperatifleri Başkanları ile sürücüler katıldı.