Pazaryeri'nde asfaltlama çalışmaları

Pazaryeri'nde asfaltlama çalışmaları
Pazaryeri'nde asfaltlama çalışmaları
- Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İl Özel İdaresince sıcak asfalt kaplama çalışmaları yapıldığı bildirildi

BİLECİK (AA) - Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İl Özel İdaresince sıcak asfalt kaplama çalışmaları yapıldığı bildirildi.

Kaymakam İbrahim Özdel, Özel İdare Müdürü Mustafa Sezgin ela diğer ilgililerle birlikte, Karadede, Sarnıç ve Arpadere grup köy yolunun Günyurdu barajı bölümünde devam eden 3,5 kilometrelik sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.

Özdel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 3 köyün ortak kullandığı yolun 3,5 kilometrelik bölümünün vatandaşların rahatça kullanabileceği şekilde sıcak asfaltla kaplandığını belirterek, yolun uzun yıllar hizmet verebilecek bir şekilde yapıldığını söyledi.

İl Genel Meclis Üyesi Mahir Küçük ise İl Özel İdaresince hizmete giren asfalt plentinin ilk olarak Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yolunu kapsayan 4 kilometrelik yolu asfaltlama çalışmasının ardından 3 köyün kullandığı tamamen bozuk olan grup yolunu sıcak asfaltla buluşturduklarını bildirdi.

 


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  OSB

  ,

  Kaymakam

  ,

  Köy

  ,

  sanayi

  ,

  hizmet

  ,

  sıcak