Pazaryeri'nde huzur toplantısı

Pazaryeri'nde huzur toplantısı
Pazaryeri'nde huzur toplantısı
BİLECİK (AA) - Pazaryeri İlçe Emniyet Amirliği tarafından huzur toplantısı gerçekleştirildi.Bürolar Amiri Altan Demirezen, bir kıraathanede Polis...

BİLECİK (AA) - Pazaryeri İlçe Emniyet Amirliği tarafından huzur toplantısı gerçekleştirildi.

Bürolar Amiri Altan Demirezen, bir kıraathanede Polis Merkezi Amiri Halef Kara ve mahalle muhtarları ile vatandaşların katıldığı toplantıda, son günlerde motosiklet sürücüleri hakkında şikayetlerin arttığını bildirerek, kontrollerde ihlali görülen motosiklet sürücülerine cezai işlem uygulanacağını söyledi.

Motosiklet ve traktörlerin yeterli ehliyeti olmayan sürücüler tarafından kullandığını tespit ettiklerini bildiren Demirezen, "Motosiklet sürücüleri kasksız, gereğinden fazla sürat yapıyor. Tarım araçları, özellikle 'pat pat' diye tabir edilen araçlar karayolunda uygunsuz şekilde seyrediyor. Şerbetçi otu hasat döneminde ot taşıyan traktörlerin kendilerini gösterecek şekilde ışıklandırmalılar. Kapı satıcılarına ve telefon dolandırıcılığına karşı dikkatli olun" dedi.

Kara da teşkilatın vatandaşlar için var olduğunu anlatarak, şüphelendikleri her konuda "155 polis" hattını aramalarını istedi.


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  Tarım

  ,

  Telefon

  ,

  Kapı

  ,

  ilçe

  ,

  emniyet

  ,

  Karşı