Pazaryeri'nde mezuniyet töreni

Pazaryeri'nde mezuniyet töreni
Pazaryeri'nde mezuniyet töreni
- Pazaryeri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen mezuniyet töreninde 65 öğrenci diplomasını aldı

BİLECİK (AA) - Pazaryeri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen mezuniyet töreninde 65 öğrenci diplomasını aldı.

Okul Müdürü İbrahim Demirok, Kaymakam Vekili Kadir Apaydın, Garnizon Komutanı İlhan Canseven,İlçe Emniyet Amiri Ufuk Karabudak, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Akpınar, okul müdürleri ve veliler ile öğrencilerin katıldığı törende, gençlerin toplumun ihtiyaçlarına uygun hedefler seçmelerini, işlerini zamanında ve doğru yapmalarını, dürüst, ahlaklı, kendini bilen, kendine inanan, düzenli çalışmanın yaşam felsefelerinin bir parçası olmalarını istedi.

Ülkenin çağdaş yarınlarını gerçekleştirecek olan gençlerini sevgiyle uğurladıklarını ifade eden Demirok, "Dünyaya geldikleri andan itibaren üzerine titrediğiniz, emek verdiğiniz, özenle ve zorluklarla zaman zamanda kaygı duyarak yetiştirdiğiniz evlatlarınızın yaşam mücadelesinin içersinde başarılı olacaklarını umut ederek, uğurlamanın vakti geldi. Onlarla gurur duyabilirsiniz. Bundan sonrada onların yaptıklarını onurla izleyeceğiz" dedi.

Konuşmaların ardından, Apaydın, Anadolu Meslek Lisesi birincisi Tuğçe Yörük ve Meslek Lisesi birincisi Serpil Nazmiye Durukan'a plaket verdi. Tören, öğrencilere diplomalarının verilmesiyle sona erdi.