Pazaryeri'nde şiir dinletisi

Pazaryeri'nde şiir dinletisi
Pazaryeri'nde şiir dinletisi
BİLECİK (AA) - Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde, "Bir yaz akşamında" adlı şiir dinletisi düzenlendi.Hilmi Duralioğlu Anadolu Lisesi Salonu'nda,...

BİLECİK (AA) - Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde, "Bir yaz akşamında" adlı şiir dinletisi düzenlendi.

Hilmi Duralioğlu Anadolu Lisesi Salonu'nda, edebiyat öğretmeni Necla Yıldız'ın hazırladığı ve öğrencilerin seslendirdiği etkinliğe, Kaymakam Vekili Kadir Apaydın ve eşi Reyhan Üstün Apaydın, Garnizon Komutanı İlhan Canseven, Emniyet Amiri Ufuk Karabudak, daire ve okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler ile aileler katıldı.

Okul Müdürü Seyfettin Yıldız, yaptığı konuşmada, 18 yıldır aynı okulda görev yapan edebiyat öğretmeni Necla Yıldız'ın başarılarını anlatarak, rotasyon dolayısıyla tayini çıkmasından düzenlenen etkinliğin ayrıca veda niteliği taşıdığını söyledi.

8 öğrencinin gitar ve keman eşliğinde seslendirdiği şiir dinletisinde, bir öğrencinin "Neredesin babam" adlı şiir okuması sırasında Apaydın ve izleyiciler duygulu anlar yaşadı. Etkinlik sonunda öğrencileri tebrik eden Apaydın, kendisi de "Yağmur" adlı şiiri okudu ve öğrencilere teşekkür belgesi verdi.