Pazaryeri'ndeki gençlik merkezi ve stat çalışmaları

Pazaryeri'ndeki gençlik merkezi ve stat çalışmaları
Pazaryeri'ndeki gençlik merkezi ve stat çalışmaları
BİLECİK (AA) - Pazaryeri Kaymakam Vekili Kadir Apaydın, yapılması planlanan Gençlik Merkezi ve ilçe stadında incelemede bulundu.Apaydın, Belediye...

BİLECİK (AA) - Pazaryeri Kaymakam Vekili Kadir Apaydın, yapılması planlanan Gençlik Merkezi ve ilçe stadında incelemede bulundu.

Apaydın, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hasan Kocatepe, il genel ve belediye meclis üyeleri ile birlikte, gençlik merkezi olarak yapılması planlanan eski sağlık ocağında başlatılan etüt çalışmalarını inceleyerek, ilgililerden bilgi aldı.

Haziran ayına kadar bitirilmesi planlanan merkezin ilçe gençliğine yararlı olacağını belirten Apaydın, bahçe düzenlemesi ile birlikte vatandaşların istirahat edebileceği nezih bir ortama kavuşacağını söyledi.

Daha sonra ilçe stadında incelemelerde bulunan Apaydın ve beraberindekiler, ilçe stadının çim saha ve tribün ile spor salonunun onarım çalışmalarını inceledi.

Yalçın, en güzel yatırımın gençlere yapılan yatırımlar olduğunu ifade ederek, kısa sürede kente yakışan futbol sahasını hizmete sunmayı hedeflediklerini bildirdi. 

 


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Bilecik

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Kaymakam

  ,

  ilçe