Pazaryeri'ne yeni sosyal tesis

Pazaryeri'ne yeni sosyal tesis
Pazaryeri'ne yeni sosyal tesis
BİLECİK (AA) - Bilecik'in Pazaryeri Belediyesince yaptırılan sosyal tesis hizmete açıldı.Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AA muhabirine, 2014...

BİLECİK (AA) - Bilecik'in Pazaryeri Belediyesince yaptırılan sosyal tesis hizmete açıldı.

Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AA muhabirine, 2014 yılında hizmete açılan halı sahanın yanına, 2015 yılı içinde başlanan sosyal tesis projesinin tamamlandığını belirterek, halka verdikleri sözü tutmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Halı sahanın yanına sosyal tesis ihtiyacının bulunduğunu ifade eden Yalçın, "Sosyal tesis projemizi 2015 yatırım programına alarak çalışmalarımıza başladık. Yağmur suyu kanalları, perde beton ve doğalgaz bağlantısı yapıldıktan sonra kilitli parke çalışması ve çevre düzenlemesi çalışmalarını bitirdik. Vizyon projelerimizden biri olan, halı saha ve sosyal tesis projesinde sona gelindi. Tesisin içinde 250 kişilik toplantı salonu, mescit, yönetici odası, soyunma kabinleri, tuvalet ve duşlar ile çay ocağı bulunuyor. Belediye olarak yeni bir yatırımı hemşerilerimizin hizmetine sunmanın gururunu yaşıyoruz" diye konuştu.