PTT'nin 175. kuruluş yıl dönümü

PTT'nin 175. kuruluş yıl dönümü
PTT'nin 175. kuruluş yıl dönümü
BİLECİK (AA) - Türkiye Posta Telgraf Teşkilatı'nın (PTT) kuruluşunun 175. yıl dönümü nedeniyle Bilecik PTT Başmüdürü Halit Taşpınar ve...

BİLECİK (AA) - Türkiye Posta Telgraf Teşkilatı'nın (PTT) kuruluşunun 175. yıl dönümü nedeniyle Bilecik PTT Başmüdürü Halit Taşpınar ve beraberindekiler, Vali Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret etti.

Vali Nayir, ziyarette yaptığı konuşmada, PTT teşkilatının eski bir teşkilat olmasına rağmen teknolojiyi takip ettiğini söyledi.

PTT'nin posta faaliyetlerinin yanı sıra farklı faaliyetlerle de vatandaşa hizmet verdiğini anlatan Nayir, "Köklü bir kuruluşun mutlaka geleneği ve tecrübesi vardır. PTT teşkilatımız, kendini devamlı yenilemektedir. Günün şartlarına uygun, bankacılık hizmetleri verebilecek duruma getirdi. Binalarda, fiziki değişiklikler yapıldı. Uzun süre hizmet veren kurumumuz, bugünün şartlarına uygun hale getirecek şekilde hem kendini hem de hizmetlerini yenileyebilmesi önemli bir çalışmadır" ifadelerini kullandı.

Taşpınar da yeniliklere devam edeceklerini belirterek, kuruluş yıl dönümleri nedeniyle yapacakları faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Daha sonra Taşpınar, Vali Nayir'a PTT'nin kuruluşunun 175. yıl dönümü anısına pul albümüyle kendi fotoğrafının bulunduğu kartpostal pulu hediye etti.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Bilecik

  ,

  Hediye

  ,

  Posta

  ,

  kuruluş

  ,

  hizmet