TÜGVA'dan Vali Nayir'a ziyaret

TÜGVA'dan Vali Nayir'a ziyaret
TÜGVA'dan Vali Nayir'a ziyaret
BİLECİK (AA) - Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bilecik İl Başkanı Ahmet Tuhan ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Ahmet Hamdi Nayir'i makamında ziyaret...

BİLECİK (AA) - Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bilecik İl Başkanı Ahmet Tuhan ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Ahmet Hamdi Nayir'i makamında ziyaret etti.

Vali Nayir, Tuhan ve yönetim kurulu üyelerini kabulünde, vakıf hakkında bilgi alarak, çalışmalarında başarılar diledi.

TÜGVA Başkanı Tuhan da vakfın geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, saygı, paylaşım ve hassasiyet ilkelerini benimsemiş, öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, ahlaklı, hoşgörülü, başarılı ve sorumluluk sahibi bir gençlik için çalıştığını bildirdi.

Yeni nesil gencin enerjisinin, hızı ve dinamizmi ile iyilik odaklı işler yapan, deneyimini paylaşan ve yaşatan anlayışa sahip vakıfçılık modeli olduğunu anlatan Tuhan, "Amacımız, gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel ve manevi gelişimlerini önemseyen, bu yaklaşımlarla düşünen, tasarlayan ve hayatlarına temas eden,  kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan oluşumuna katkı sağlamaktır" dedi.