Türk Polis Teşkilatı'nın 170. yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın 170. yıl dönümü
- Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatı'nın 170. yıl dönümü nedeniyle kokteyl düzenlendi

BİLECİK (AA) - Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatı'nın 170. yıl dönümü nedeniyle kokteyl düzenlendi.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş ve eşi Emine Bektaş tarafından karşılanan kokteyle, Vali Ahmet Hamdi Nayir, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşar, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdür Vekili (POMEM) Çetin Gümüş, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, daire müdürleri, emniyet teşkilatı ve POMEM öğrencileri ile vatandaşlar katıldı.

Vali Nayir ve beraberindekiler, Çevik Kuvvet, Trafik Tescil, Olay Yeri İnceleme, Terörle Mücadele ve Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğünün hazırladığı sergiyi gezdi. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Engin Keleş, Vali Nayir ve Emniyet Müdürü Bektaş'a, kara kalemle çizdiği tabloları hediye etti.

Kokteyl, Vali Nayir, Tuğgeneral Koç ve Yağcı ile beraberindekilerin Türk Polis Teşkilatı'nın 170. yıl dönümü nedeniyle hazırlanan pastayı kesmesiyle sona erdi.