Türkiye Dart Şampiyonası 4. Ayak müsabakaları

Türkiye Dart Şampiyonası 4. Ayak müsabakaları
Türkiye Dart Şampiyonası 4. Ayak müsabakaları
BİLECİK (AA) - Türkiye Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu Bilecik İl Temsilcisi Rüştü Yıldırım, Bozüyük Halk Eğitim Merkezi Dart kursiyerlerinin,...

BİLECİK (AA) - Türkiye Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu Bilecik İl Temsilcisi Rüştü Yıldırım, Bozüyük Halk Eğitim Merkezi Dart kursiyerlerinin, Türkiye Dart Şampiyonası 4. Ayak müsabakalarında başarı elde ettiğini bildirdi.

Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 11 sporcu ile katıldıkları müsabakalarda sporcuların dereceye girdiğini belirterek, şampiyonanın yıl boyunca 6 ayak üzerinden yapıldığını, toplanan puanlara göre yapılan sıralamada ilk 4'e giren sporcuların da milli takıma gittiğini kaydetti.

Sezon sonunda milli takıma sporcu vermeyi planladıklarını vurgulayan Yıldırım, "Önümüzdeki ay Elektronik Dart Türkiye Şampiyonası var. Tek ayak üzerinden yapılan bu şampiyonaya da sporcularımızla katılım sağlayacağız. Burada dereceye giren sporcuların da ilk 4'ü milli takımda yer alacak. Bu şampiyonada da iddialıyız. Yaklaşık 1 yıldır çalışmalarımızı yürütüyoruz" dedi. 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Bilecik

  ,

  sezon

  ,

  eğitim

  ,

  katılım