Vali Nayir'dan "Anneler Günü" ziyaretleri

Vali Nayir'dan "Anneler Günü" ziyaretleri
Vali Nayir'dan "Anneler Günü" ziyaretleri
BİLECİK (AA) - Vali Ahmet Hamdi Nayir, şehit annesini ziyaret ederek, "Anneler Günü" nü kutladı.Vali Nayir, eşi Münevver Nayir, Ailesi ve Sosyal...

BİLECİK (AA) - Vali Ahmet Hamdi Nayir, şehit annesini ziyaret ederek, "Anneler Günü" nü kutladı.

Vali Nayir, eşi Münevver Nayir, Ailesi ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammed Akgül ve eşi Ayşe Akgül ile Valilik Özel Kalem Müdürü Filiz Sağır ile birlikte, 1995 yılında şehit olan Ayhan Ünver'in kentte yaşayan annesi Safinaz ve basası İsmet Ünver'i evinde ziyaret ederek, şehit annelerinin sadece şehidin annesi olmadığını Türk milletinin annesi olduğunu söyledi.

Ünver'in ailesiyle bir süre sohbet eden Vali Nayir, "Şehit yakınları hiç bir zaman yalnız değildir. Vatan uğruna canlarını veren şehitleri rahmetle, minnetle anıyoruz, geride kalan ailelerine devletimiz her zaman sahip çıkmıştır. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum" dedi.

Buradan Keskin ailesini ziyaret eden Vali Nayir ve eşi Münevver Nayir, doğuştan rahatsız olan Nurettin Efe Keskin'in rahatsızlığı hakkında aileden bilgi aldı.

Sürekli rahatsızlığı olan, özel bakım gerektiren çocuklara sahip olan ailelerin özellikle annelerin fedakarlığına ve sabrına dikkat çeken Vali Nayir, yardımcı olabilecekleri hususlarda yardıma hazır olduklarını dile getirdi.

Münevver Nayir, ziyaret sırasında ailelere çiçek vererek, günlerini kutladı.