Vali Nayir'dan başarılı haltercilere ödül

Vali Nayir'dan başarılı haltercilere ödül
Vali Nayir'dan başarılı haltercilere ödül
- Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Türkiye Halter Federasyonu tarafından düzenlenen minikler Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren sporcuları ödüllendirdi

BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Türkiye Halter Federasyonu tarafından düzenlenen minikler Türkiye Şampiyonası'nda  dereceye giren sporcuları ödüllendirdi.

Vali Nayir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hasan Kocatepe, Halter antrenörleri Caner Özteke, Kulüp Başkanları Sevcan Akıncı ile minik halterciler Mustafa Talha Çalışkan ve Bahadır Erdal'ı kabulünde, Türkiye Şampiyonası'nda derece almalarının kendilerini ve Bileciklileri gururlandırdığını söyledi.

Başarının arkasında kendi emeklerinin ve çalışmalarının yanı sıra ailelerinin ve antrenörlerinin de büyük emeklerinin bulunduğunun altını çizen Vali Nayir, "Hayatınızın bu yaş grubunda başarılı olmak önemlidir. Türkiye çapında derece yapmak sizleri bir boşluğa itmesin. Bunu devam ettirmek ve daha üst dereceleri almak için çalışmalarınızı sürdürün. Başarılarınızın devamını diliyorum, gelip geçici bir başarı olmasın. Hayatınız boyunca yapmış olduğunuz sporu geliştirmeye devam ettirin. Başarı devamlı olmazsa kıymeti olmaz" dedi.

Ziyaretin sonunda Vali Nayir, başarılı sporcuları ödüllendirdi. Antalya'da düzenlenen, 88 erkek ve 23 bayan olmak üzere 111 sporcunun katıldığı minikler Türkiye Şampiyonası'nda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcularından Bahadır Erdal, "Güç" kategorisinde Türkiye birincisi, "Teknik" kategorisinde Türkiye ikincisi ve Mustafa Talha Çalışkan ise "Teknik" kategorisinde Türkiye ikincisi oldu.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Antalya

  ,

  Bilecik

  ,

  YAŞ

  ,

  spor

  ,

  Erkek

  ,

  Kulüp

  ,

  derece