Vali Nayir'dan fabrika ziyareti

Vali Nayir'dan fabrika ziyareti
Vali Nayir'dan fabrika ziyareti
BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, kentte faaliyet gösteren trafik seti üretimi yapan fabrikada incelemede bulundu.Vali Nayir,...

BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, kentte faaliyet gösteren trafik seti üretimi yapan fabrikada incelemede bulundu.

Vali Nayir, Bahçelievler Mahallesi'ndeki tesisleri Genel Müdür Ferdi Pek, Genel Koordinatör Rüstem Yıldırım ve Personel Müdürü Akın Atakan ile gezerek, ürünlerin hazırlanması ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan firmanın yaklaşık 195 kişi istihdam sağladığını ve Bilecik ekonomisine önemli katkıda bulunduğunu belirten Vali Nayir, yol güvenliğinde ihtiyaç duyulan ürünlerin Bilecik'te üretilmesinin önemli olduğunu kaydetti.

Firmanın Genel Müdürü Pek ise Türkiye'de ve dünyada trafik seti içeriğinde yer alan ürünlerin üretimini kendi bünyesinde gerçekleştiren tek firma olduklarını anlatarak, müşterilerin beklentilerini eksiksiz yerine getirmek için sürekli gelişim ilkesiyle çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi.