Vali Nayir'den okul ziyareti

Vali Nayir'den okul ziyareti
Vali Nayir'den okul ziyareti
- Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, taşımalı eğitim gören bazı okullarda incelemede bulundu ve okul servislerini denetledi

BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, taşımalı eğitim gören bazı okullarda incelemede bulundu ve okul servislerini denetledi.

Vali Nayir, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ile birlikte taşımalı eğitim gören Pelitözü İlk ve Ortaokulu'nu ziyaret ederek, Okul Müdürü Özcan Göktaş'dan okulun fiziki ve eğitim durumu hakkında bilgi aldı.

Öğretmenlerle bir araya gelen Vali Nayir, "İdare ve öğretmenlerimiz bir aile ortamı oluşturmuşlar. Buradaki aile ortamı velilerimize ve öğrencilerimize olumlu olarak yansıyor. Birlik ve beraberliği gören velilerimiz ve öğrencilerimiz, öğretmenlerine karşı daha saygılı davranıyor. Eğitimin kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yapmalıyız" dedi.

Daha sonra sınıfları gezen ve öğrencilerle sohbet eden Vali Nayir, okul çıkışı taşımalı eğitimde kullanılan okul servislerini denetleyerek, sürücüleri kurallara uymaları konusunda uyardı.


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  Sohbet

  ,

  Aile

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  Birlik

  ,

  Karşı