Vali Yardımcısı Ballı'dan Pazaryeri'ne ziyaret

Vali Yardımcısı Ballı'dan Pazaryeri'ne ziyaret
Vali Yardımcısı Ballı'dan Pazaryeri'ne ziyaret
- Bilecik Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'ı makamında ziyaret etti

BİLECİK (AA) - Bilecik Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'ı makamında ziyaret etti.

Vali Yardımcısı Ballı, Kaymakam İbrahim Özdel ile birlikte Yalçın'ı doğal güzellikleri ve potansiyeliyle gelişmeye açık bir ilçe konumunda bulunduğu belirterek, Kaymakam ve Belediye Başkanının birlikte istişare ederek çalışmasının ilçe halkı için ayrı bir şans olduğunu söyledi.

Özdel ve Yalçın ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Pazaryeri bir çok alanda gelişmeye müsait. İlçemizin kalkınması ve gelişmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bunu yaparken kurum amirlerimiz ile istişare halinde oluyoruz. Zaman zaman halkımızla, muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarıyla sık sık bir araya geliyoruz. Tüm gayretlerimiz, tarım, hayvancılık, turizm ve sanayi alanında gelişen bir Pazaryeri oluşturmak" ifadesinde bulundu.

Yalçın, ayrıca belediye çalışmaları hakkında da bilgi vererek, Ballı'ya ziyaret anısına ilçenin tarihi kimliğini simgeleyen tablo hediye etti.