Yaz Spor Okulları kapanışı

Yaz Spor Okulları kapanışı
Yaz Spor Okulları kapanışı
- Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yaz spor okulları yüzme kurslarında eğitim gören kursiyerler, kapanış töreninde madalya ve sertifikalarını aldı

BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yaz spor okulları yüzme kurslarında eğitim gören kursiyerler, kapanış töreninde madalya ve sertifikalarını aldı.

Bilecik Belediye Başkan Vekili Nihat Can, Su Eğlence Dünyasında gerçekleştirilen törende, başarılı bir çalışma gerçekleştirildiğini belirterek, yaz boyunca çocukların güzel bir faaliyetle buluşturmada emeği geçenlere teşekkür etti.

Yaz Spor Okulları Koordinatörü Yeşer Karabulut da belediye bünyesinde yıllardır spor alanında güzel bir çalışma gerçekleştirildiğini ifade ederek, "Yaz spor okulları bünyesinde çocuklarımız, yüzme, basketbol ve tenis alanlarında güzel eğitimler aldı. Bu branşlarda yaklaşık 150 çocuğumuza hizmet verdik. Amacımız, çocuklarımızın yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleridir ve onlara neşeli ve eğlenceli bir aktivite sunabilmektir. Bu noktada elimizden geleni en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Kurslarımızda, eğitimin yanında yarışma kültürünü de kazanmalarını sağlamak oldu" dedi.

Konuşmaların ardından Can, kurslarda dereceye giren öğrencilere madalya ve sertifikalarını verdi.