Yerel iş kadınlarının başarı hikayesi protokolü

Yerel iş kadınlarının başarı hikayesi protokolü
Yerel iş kadınlarının başarı hikayesi protokolü
BİLECİK (AA) - Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü, Bilecik Kadın Girişimciler Kurulu ve Bozüyük Girişimcileri Destekleme Derneği işbirliğinde hazırlanan,...

BİLECİK (AA) - Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü, Bilecik Kadın Girişimciler Kurulu ve Bozüyük Girişimcileri Destekleme Derneği işbirliğinde hazırlanan, "Yerel iş kadınlarımızın başarı hikayeleri" protokol imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde düzenlenen törende, " Sosyal etkinlikler projesi kapsamındaki amacımız iş kadınlarımızın, başarı hikayeleri konulu etkinliğin amacının iş dünyası ve iş kadınlarının topluma daha yakından tanıtmak ve özellikle kız öğrencilerine girişimciliği özendirmek. Sivil toplum örgütleriyle iş birliği yaparak faaliyetlerimizi düzgün yaparak düzenlememiz noktasında da  bu bizim yaptığımız faaliyetlerden birisi olacak" dedi.

Bilecik Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hülya Esel ise özellikle, kadınların ve kız öğrencilerin eğitim almasının kendiler için önemli olduğunu ve bu nedenle bu tür etkinliklere önem verdiklerini ifade etti.

Bozüyük Girişimciler Destekleme Derneği Başkanı Celali Yılmaz da amaçlarının, girişimci insanları desteklemek olduğunu belirtti.

Konuşmaların ardından, "Yerel iş Kadınlarımızın başarı hikayesi"  protokolü imzalandı.