Anadolu Ajansı 96 yaşında

Anadolu Ajansı 96 yaşında
Anadolu Ajansı 96 yaşında
- Bingöl Belediye Başkanı Barakazi: - "Anadolu Ajansı'nın son yıllarda gösterdiği performans çok dikkat çekiyor. Özellikle Anadolu'nun sesinin duyurmasında büyük katkısı var"

BİNGÖL (AA) - Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Anadolu Ajansı'nın (AA) 96. kuruluş yılını kutladı.

Barakazi, AA kuruluşunun 96. yıl dönümü dolayısıyla AA Bingöl Bürosunu ziyaret ederek, ajans çalışanlarıyla bir süre sohbet etti.

Kurtuluş Savaşı'nın devam ettiği günlerde 6 Nisan 1920'de kurulan AA'nın son yıllarda önemli gelişme gösterdiğine işaret eden Barakazi, AA'nın sosyal medyayı da çok iyi kullandığını söyledi.

Barakazi, AA'nın yerel yönetimlerin de sesi olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Anadolu Ajansı doğru haber vermeyi benimseyen, basın etik ve ilkelerinden taviz vermeyen, teknolojideki yenilikleri yakından izleyerek hizmetlerini sürekli geliştiren bir kurum. Anadolu Ajansı'nın son yıllarda gösterdiği performans çok dikkat çekiyor. Özellikle Anadolu'nun sesinin duyurmasında büyük katkısı var. Sosyal medyada da aktif olduğunu görüyorum. Daha güzel hizmetler yapılması dileğiyle kuruluş yıl dönümünüz hayırlı olsun. Ülkeye, memlekete ve dünya medyasında katkıları nedeniyle sizleri tebrik ediyorum."