Adilcevaz'da "Aile ve Sosyal Destek Merkezi" Projesi onaylandı

Adilcevaz'da "Aile ve Sosyal Destek Merkezi" Projesi onaylandı
Adilcevaz'da "Aile ve Sosyal Destek Merkezi" Projesi onaylandı
BİTLİS (AA) - Adilcevaz Kaymakamlığı tarafından hazırlanan, Aile ve Sosyal Destek Merkezi Projesi onaylandı.Kadınların genel kültür, mesleki beceri...

BİTLİS (AA) - Adilcevaz Kaymakamlığı tarafından hazırlanan, Aile ve Sosyal Destek Merkezi Projesi onaylandı.

Kadınların genel kültür, mesleki beceri ve kişisel yeteneklerini geliştirmeye yönelik açılacak kursların yanı sıra eğitim seminerlerinin verileceği Aile ve Sosyal Destek Merkezi'nin 300 bin liraya mal olduğu bildirildi. 

İlçe Kaymakamı Özer Özbek, yaptığı açıklamada, atandığı günden bu yana ilçenin her anlamda hak ettiği yere gelmesi için çabaladığını söyledi.

Her zaman eğitim ve öğretimin önemine değindiğini ve bu anlamda çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Özbek, şöyle konuştu:

"Adilcevazlı güzel insanlarımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu söyledim. En önemlisi de Adilcevazlı kadınların, genç kızların ve kız çocuklarının toplumsal ve sosyal anlamda desteklenmeleri gerektiğini savundum. Yaptığımız tüm projeler bu nedenle bahsi geçen kesimlere yönelik oldu. İnşallah kalan görev süremde de aynı çalışma azim gayret ve kararlılığı içinde olacağım. Bu projeler elbette ki büyüklerimizin de desteği ile gerçekleşti. Vali Orhan Öztürk, milletvekillerimiz Vahit Kiler ve Vedat Demiröz projelerimize desteklerini esirgemedi. Bu vesileyle kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Proje Koordinasyon Merkezi'nin çalışanlarını da başarılarından dolayı tebrik ediyorum."


  ETİKETLER:

  Aile

  ,

  Kız

  ,

  Proje

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  kültür

  ,

  sosyal

  ,

  genç