Adilcevaz'da garajlar yenileniyor

BİTLİS (AA) - Adilcevaz Belediye Başkanlığı, daha önce atıl durumda olan belediye garajlarını yenileyerek, 100 kişi kapasiteli dinlenme, yemek ve...

BİTLİS (AA) - Adilcevaz Belediye Başkanlığı, daha önce atıl durumda olan belediye garajlarını yenileyerek, 100 kişi kapasiteli dinlenme, yemek ve toplantı salonu yaptıracak.

Belediye Başkanı Necati Gürsoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede belediye personellerinin dinlenebileceği alan olmadığı için böyle bir dinlenme alanı oluşturmayı uygun gördüklerini söyledi.

Belediye garajında yaptıkları yineleme çalışmasıyla personelin dinlenebileceği, yemek yiyebileceği 100 kişilik bir salon inşa edeceklerini belirten Gürsoy, salonda toplantı gerçekleştirme imkanı da bulacaklarını ifade etti.

Gürsoy, "Ayrıca memur , amir ve işçilerimizin ortak kullanacağı bir mutfak yaptık. Bundan sonra personelimiz çok cüzi bir rakam ödeyerek, çıkaracağımız yemeklerden faydalanabilecek. Garajda başkan, amir ve dinlenme odaları bulunacak. Araçlarımız için tüm garaj odalarını da yeniliyoruz. İnşallah en kısa sürede bu tesisin açılışını yapıp hizmete girmesini sağlayacağız" dedi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Garaj

  ,

  Yemek

  ,

  Memur

  ,

  Mutfak

  ,

  başkan