Adilcevaz'da iş yerinden hırsızlık

Adilcevaz'da iş yerinden hırsızlık
Adilcevaz'da iş yerinden hırsızlık
BİTLİS (AA) - Adilcevaz ilçesinde bir kuyumcudan altın ve para çalan kişi yakalandı.Alınan bilgiye göre, önceki gece ilçedeki bir kuyumcuya giren...

BİTLİS (AA) - Adilcevaz ilçesinde bir kuyumcudan altın ve para çalan kişi yakalandı.

Alınan bilgiye göre, önceki gece ilçedeki bir kuyumcuya giren kişi, 2 bilezik, 15 değişik ebatlarda altın ve bin 100 lira çalarak kayıplara karıştı. Sabah iş yerini açarken soyulduğunu anlayan iş yeri sahibi, durumu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bildirdi.

Olay yerine gelen Adilcevaz Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, yaptıkları inceleme ve soruşturma kapsamında şüpheliyi çaldığı para ve altınlarla yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından zanlı adliyeye sevk edildi.

Adilcevaz Emniyet Müdürü Davut Küçüker, yaptığı açıklamada, ilçede çeşitli suçlara karışan, hırsızlık yapan, terör olaylarına bulaşan ve ilçenin huzurunu bozmak isteyenlere hiçbir zaman fırsat vermeyeceklerini söyledi.

Küçüker, bu hırsızlık olayının çözülmesinde emeği geçen Emniyet Müdür Yardımcısı Erdem Uçak'a, komiserlere ve polis memurlarına teşekkür etti.