Ahlat'ta sertifika töreni

Ahlat'ta sertifika töreni
Ahlat'ta sertifika töreni
BİTLİS (AA) - Ahlat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Hayrat Vakfı tarafından düzenlenen Osmanlıca kursunu başarıyla tamamlayan 143 kursiyer, törenle...

BİTLİS (AA) - Ahlat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Hayrat Vakfı tarafından düzenlenen Osmanlıca kursunu başarıyla tamamlayan 143 kursiyer, törenle sertifikalarını aldı.

Halk Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen törene katılan Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, güzel bir organizasyon için bir araya geldiklerini belirterek, 143 kursiyerin sertifika almaya hak kazandığını bildirdi. 

Kursun düzenlenmesine öncülük eden herkese teşekkür eden Tekbıyıkoğlu, "Ben bu işi önemsedim. Belki diğer ilçelerinde önüne geçtik bu konuda. Oldukça iyi bir katılımımız oldu. Çünkü burası medeniyetimizin ilk adresi, ilk başkenti, ilk eserlerini verdiği yerdir. Bütün kursiyer arkadaşlarıma, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Konuşmanın ardından Osmanlıca kursunda derece alan kursiyerlere sertifika ve hediyeleri protokol üyeleri tarafından verildi.


  ETİKETLER:

  Protokol

  ,

  eğitim

  ,

  derece