AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar Adilcevaz'da

AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar Adilcevaz'da
AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar Adilcevaz'da
BİTLİS (AA) - AK Parti Adana Milletvekili ve TBMM Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Bitlis'in Adilcevaz ilçesini ziyaret...

BİTLİS (AA) - AK Parti Adana Milletvekili ve TBMM Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Bitlis'in Adilcevaz ilçesini ziyaret etti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bitlis'e gelen Ünüvar, Adilcevaz ilçesine gelerek Ulu Cami ve Ertuğrul Bey Camisi'nde incelemelerde bulundu.

Daha sonra Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy'u makamında ziyaret ederek bilgi alan Ünüvar, ilçenin sahili ve doğasının turizme elverişli olduğunu belirterek, "Bitlis milletvekillerimizin Bitlis ve ilçelerine yaptığı hizmetler ortada. Belediye başkanımız ilçenin ambulans ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Hemen genel müdürümüzle iletişime geçtik ve Adilcevaz'a bir ambulans istedik. AK Parti hükumetinin en temel özelliği bir yerde bir problem varsa o işe anında çözüm bulmasıdır. Devletimizin verdiği imkanlarla Türkiye 'nin her köşesi olduğu gibi Bitlis ve ilçelerine de en güzel hizmetleri getirmek için büyük çaba içerisinde olacağız" diye konuştu.

Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.