AK Parti Adilcevaz İlçe Kongresi yapıldı

AK Parti Adilcevaz İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Adilcevaz İlçe Kongresi yapıldı
BİTLİS (AA) - AK Parti Adilcevaz İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi yapıldı.İlçedeki bir düğün salonunda düzenlenen kongrede, 236 delegenin oyunu...

BİTLİS (AA) - AK Parti Adilcevaz İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi yapıldı.

İlçedeki bir düğün salonunda düzenlenen kongrede, 236 delegenin oyunu alan Hamdi Tutçu, yeniden İlçe Başkanlığı'na seçildi.

Kongrede konuşan AK Parti Bitlis Milletvekili Vahit Kiler, bundan sonra ki yaşamında siyaset yapmayı düşünmediğini belirterek, herkesten helallik istedi.

Adilcevaz'ın hizmetinde olmaya devam edeceğini ifade eden Kiler, kongrenin hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.

AK Parti Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz ise günlerdir bütçe görüşmeleri nedeniyle  gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Ülkeyi güzel yarınların beklediğini ifade eden Demiröz, "Yenilenen kadrolarımızla 2015 yılında yapılacak seçimlerde büyük bir başarıya imza atmak istiyoruz. Adilcevaz'da da çok güzel bir seçim havası var. İnşallah ilçemiz için hayırlısı olur" dedi.

Kongreye, İlçe Belediye Başkanı Necati Gürsoy, AK Parti İl Başkanı Fatih Kadirioğlu, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Ahlat Belediye Başkanı Mümtaz Çoban, İl Genel Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.