Başarılı sporculardan Kaymakam Erkan'a ziyaret

Başarılı sporculardan Kaymakam Erkan'a ziyaret
Başarılı sporculardan Kaymakam Erkan'a ziyaret
BİTLİS (AA) - Muay Thai Avrupa Federasyonunca 11-15 Kasım'da Antalya'da düzenlenen Avrupa Kupası Şampiyonası'ndan dereceyle dönen sporcular, Tatvan...

BİTLİS (AA) - Muay Thai Avrupa Federasyonunca 11-15 Kasım'da Antalya'da düzenlenen Avrupa Kupası Şampiyonası'ndan dereceyle dönen sporcular, Tatvan Kaymakamı Murat Erkan'ı ziyaret etti.

Daha öncede başarılarıyla Tatvan'ı gururlandıran ve şampiyonaya 7 ayrı sıklette katılan sporculardan Bera Hamza Uğur miniklerde Avrupa Şampiyonu oldu.

Yarışmaya gençlerde katılan Mehmet Yalçın Avrupa 2.'si, büyüklerde Turgut Dağdağan ile Murat Arslan, gençlerde Abdulselam Kurt ve yıldızlarda katılan Enes Subaşı da Avrupa 4.'sü oldu.

Şampiyonadan sonra Tatvan'a dönen sporcular, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şahin Kardaş ve antrenörleri Ömer Uğur ile Kaymakam Erkan'ı ziyaret etti.

Sporcuları makamında kabul eden Erkan, sporcuları tebrik etti ve ödüllendirdi.

Başarının önemine vurgu yapan Erkan, "Sporcularımız bir kez uluslararası bir yarışmada ülkemizi, ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek bizlere büyük bir gurur yaşattı. Başarılarından dolayı sporcularımızı tebrik ediyor ve buna katkı sunan herkese de teşekkür ediyorum" dedi.