Başkan Gürsoy, tesisleri inceledi

Başkan Gürsoy, tesisleri inceledi
Başkan Gürsoy, tesisleri inceledi
BİTLİS (AA) - Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, ilçede modernize edilen tesisler ile devam eden birimleri inceledi.Adilcevaz'da yıllar önce...

BİTLİS (AA) - Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, ilçede modernize edilen tesisler ile devam eden birimleri inceledi.

Adilcevaz'da yıllar önce yapılan ve halk tarafından sürekli şikayet konusu olan Merkez Cami tuvalet ve lavaboları, Adilcevaz Belediyesi tarafından modern hale getirildi.

İlçedeki hizmetleri bayram öncesi inceleyen Gürsoy, yaptığı açıklamada, hemşehrilerine en iyi hizmet sunmak için belediye olarak var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti.

Ayrıca vatandaşlar için içerisinde sauna, göbek taşı ve buhar odası ile tam donanımlı olan hamamın açılışını da kısa süre içerisinde yapacaklarını anlatan Gürsoy, "İlçemize yeni bir eser kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Yaptığımız ve yapacağımız tüm projelerde vatandaşlarımızın tümüne hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Hamam ve saunanın özellikle kış mevsiminde sağlık açısından da önem arz edeceğini düşünüyorum. Yaptığımız hizmetler halkımıza hayırlı olsun" diye konuştu.

Gürsoy'a, Yardımcısı İzzet Ekem, meclis üyesi Cemil Günay ve Garaj Amiri Faruk Çokyaman eşlik etti.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Garaj

  ,

  Cami

  ,

  Modern

  ,

  kış

  ,

  hizmet