Belediye Başkanı Gürsoy'dan yeni yıl mesajı

Belediye Başkanı Gürsoy'dan yeni yıl mesajı
Belediye Başkanı Gürsoy'dan yeni yıl mesajı
BİTLİS (AA) - Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, yeni yıl mesajı yayımladı.Gürsoy, mesajında, acı ve tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri,...

BİTLİS (AA) - Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, yeni yıl mesajı yayımladı.

Gürsoy, mesajında, acı ve tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri, mutluluk veren anılarıyla bir yılı daha geride bıraktıklarını bildirdi.

"Umudumuzu koruyarak, huzur içinde bir yıla girmenin coşkusunu yaşıyoruz" ifadelerini kullanan Gürsoy, 2015'in ülkeye ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diledi.

Daha aydınlık yarınlara ulaşmak için millet olarak elbirliği ile çalışmak gerektiğini belirten Gürsoy, mesajında, şunlara yer verdi:

"Geçen yılda neler yaptığımızı gözden geçirip çevremize yararlı olup olmadığımızı, zamanımızı iyi kullanıp kullanmadığımızı düşünmeliyiz. Her yeni yıl, yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar kısaca yenilikler yılıdır. İnsanlık her yeni yılda tarihine yeni başarılar, yeni buluşlar ve her alanda ilerlemelerle zenginleştirir. Bizim de bu hızlı gidişe ayak uydurmamız, yeni yılda daha çok çalışarak daha başarılı olmamız gerekmekte. Yeni yılla birlikte gelecek günlerin karanlıktan aydınlığa, eşitliğe dayalı kavgasız, savaşsız, barış ve sağlık içinde paylaşımcı bir toplum düzenine giden yol olması hepimizin temennisidir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, yeni yılın herkese başarı, sağlık, mutluluk getirmesini diliyorum."


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  toplum

  ,

  2015