Beşir Derneği, Başkan Gürsoy'u ziyaret etti

Beşir Derneği, Başkan Gürsoy'u ziyaret etti
Beşir Derneği, Başkan Gürsoy'u ziyaret etti
BİTLİS (AA) - Beşir Derneği Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumlusu Ergün Çolak ile Adilcevaz temsilcisi Bedrettin Aydın, Belediye Başkanı Necati...

BİTLİS (AA) - Beşir Derneği Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumlusu Ergün Çolak ile Adilcevaz temsilcisi Bedrettin Aydın, Belediye Başkanı Necati Gürsoy'u ziyaret etti.

Makamında konuklarını ağırlayan Gürsoy, Beşir Derneği'nin Asya-Der ise bağlantılı olduğunu ve yaptıkları hizmetleri çok önemsediklerini vurguladı.

Gürsoy, "Bu şekilde hizmet eden, yoksul ve muhtaç kimselere yardımlarda bulunan derneklerin her zaman yanlarında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Biz Asya-Der'in çalışmalarını ve hizmetlerini yakinen takip ediyoruz. Özellikle ramazan ayında Beşir Derneği, Asya-Der ve belediyemizin destekleriyle açılan ramazan çadırı, ilçemizdeki büyük bir açığı kapatmıştır. Hizmetlerinizin ve başarılarınızın devamını diliyorum" diye konuştu.

Çolak ise  dünya çapında bir dernek olduklarını ve yapılan yardımların anında Türkiye ve dünya genelinde sıkıntı içerisinde olan mazlumlara ulaştırıldığını dile getirdi.

Adilcevaz temsilcisi olarak Aydın'ı seçtiklerini hatırlatan Çolak, belediyenin ramazan ayı boyunca açtığı çadıra, maddi ve manevi destek sunduklarını ifade etti.